Okazja inwestycyjna - CARDA Venture Capital

CARDA PFRstarter Obszar roboczy 1

Grupa CARDA uczestniczy w dofinansowanym programie PFR „Starter FIZ” uruchamianym ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Oferujemy teraz Państwu możliwość uczestnictwa w Programie jako Inwestor. CARDA posiada szereg wyselekcjonowanych celów inwestycyjnych o dużym potencjale rozwoju, unikalną kadrę zarządzającą złożoną z najwybitniejszych specjalistów od inwestycji i rynku kapitałowego oraz własne środki na inwestycje. Całość projektu realizowana będzie w oparciu o nowo powołany podmiot CARDA Ventre Capital. 

Dofinansowanie programu ze środków unijnych stwarza dodatkowy bonus inwestycyjny – zwiększenie dźwigni finansowej, która może zwielokrotnić zyski. Równocześnie założeniem programu jest ograniczane ryzyka inwestorów poprzez specjalna formułę wypłacania osiągniętych zysków.

Grupa CARDA posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i dostarczaniu narzędzi z rynku kapitałowego dla przedsiębiorstw oraz prowadzeniu rentownych inwestycji.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć w poniższej prezentacji:
PREZENTACJA

Deklaracje zainteresowania uczestniczeniem w projekcie prosimy składać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 20 grudnia 2017 r.
W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DEKLARACJA OS. FIZYCZNA

DEKLARACJA OS. PRAWNA

STRONA PROGRAMU

CARDA Autoryzowanym Doradcą Marvipol Development SA

17 listopada br. CARDA Consultansy S.A. zawarła kolejną umowę z Marvipol Development S.A. w ramach, której pełnić będzie funkcję Autoryzowanego Doradcy. Współpraca obejmować będzie wprowadzenie Akcji serii A i B do obrotu na NewConnect, wsparcie w zakresie pełnienia obowiązków informacyjnych oraz bieżące doradztwo w zakresie  funkcjonowania instrumentów finansowym w alternatywnym systemie obrotu. Umowa została zawarta na trzy lata. 

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zatwierdził prospekt emisyjny Marvipol Development SA

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zatwierdził prospekt emisyjny Marvipol Development SA dnia 7 listopada 2017r, a dzień później - Memorandum Informacyjne Marvipol Development SA.

Oba procesy powstały w związku z realizacją pierwszego w Polsce procesu spin-off spółki giełdowej - Marvipol SA. W obu procesach CARDA Consultancy SA jest Doradcą Finansowym. W wyniku transakcji nastąpił podział giełdowego Marvipolu na dwie spółki notowane, w ramach których rozdzielona została działalność w segmencie nieruchomościowym od działalności związanej z dystrybucją samochodów premium. CARDA Consultancy SA współpracuje z Marvipol SA w obszarze doradztwa transakcyjnego i finansowego od 2015 roku, realizując w tym czasie również m.in. transakcję sprzedaży sieci salonów czystości RoboWash, oraz inne procesy finansowe.

Hossa czy nie hossa?

"Mamy hossę na GPW – czyż nie? Zapewne wszyscy się z tym stwierdzeniem zgodzą.

Bo oczywiście, każdy poważniejszy w czasie i zakresie ruch wzrostowy może być nazwany hossą. Taki ruch bez wątpienia obserwujemy. Może już nie wszyscy, ale jednak sporo osób zgodzi się jednak również ze spostrzeżeniem, że ta hossa jest jakaś dziwna. Czy też inaczej mówiąc: rynek jest dziwny. O ile początki dużych zwyżek mogą być przegapione, o tyle ten etap niezauważenia powinniśmy mieć już dawno za sobą. Porządna hossa, w jej zaawansowanym stadium, to już liczne debiuty spółek, masowy udział drobnicy, rozmowy o giełdzie na ulicy, nagłówki w mediach o kolejnych giełdowych rekordach, euforyczne wzrosty notowań, ulubieńcy trendów. Tego wszystkiego nie ma."

Czytaj więcej: Hossa czy nie hossa?