Aktualności

Okazja inwestycyjna - CARDA Venture Capital

CARDA PFRstarter Obszar roboczy 1

Grupa CARDA uczestniczy w dofinansowanym programie PFR „Starter FIZ” uruchamianym ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Oferujemy teraz Państwu możliwość uczestnictwa w Programie jako Inwestor. CARDA posiada szereg wyselekcjonowanych celów inwestycyjnych o dużym potencjale rozwoju, unikalną kadrę zarządzającą złożoną z najwybitniejszych specjalistów od inwestycji i rynku kapitałowego oraz własne środki na inwestycje. Całość projektu realizowana będzie w oparciu o nowo powołany podmiot CARDA Ventre Capital. 

Dofinansowanie programu ze środków unijnych stwarza dodatkowy bonus inwestycyjny – zwiększenie dźwigni finansowej, która może zwielokrotnić zyski. Równocześnie założeniem programu jest ograniczane ryzyka inwestorów poprzez specjalna formułę wypłacania osiągniętych zysków.

Grupa CARDA posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i dostarczaniu narzędzi z rynku kapitałowego dla przedsiębiorstw oraz prowadzeniu rentownych inwestycji.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć w poniższej prezentacji:
PREZENTACJA

Deklaracje zainteresowania uczestniczeniem w projekcie prosimy składać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 20 grudnia 2017 r.
W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DEKLARACJA OS. FIZYCZNA

DEKLARACJA OS. PRAWNA

STRONA PROGRAMU