Rada Nadzorcza

CARDA Consultancy S.A.  


Maciej Karol Drogoń - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Pan Maciej Drogoń jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, od listopada 2013 wpisany na listę radców prawnych. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących rynku kapitałowego, procesach inwestycyjnych oraz restrukturyzacyjnych.  

Karierę prawniczą rozpoczął w 2009 jako młodszy prawnik, a później prawnik w IDMSA Doradztwo Finansowe Sp. z o.o. Od 2014 roku Pan Maciej Drogoń jest Partnerem w AVISO Pilch Piotrowski Drogoń Adwokaci i Radcowie Prawni S.p. Wielokrotnie zasiadał w organach spółek kapitałowych. Od 2012 roku jest Członkiem Rady Nadzorczej Dolnośląskie Surowce Skalne S.A.  W latach 2010-1013 sprawował funkcję Członka Rady Nadzorczej w spółkach: Air Market S.A., Polski Fundusz Hipoteczny S.A., 4Archiw Sp. z o.o., Trion S.A. Był także Wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej w TMB S.A. Posiada Certyfikat Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Od 2010 raku działa w Ars-Legis- Stowarzyszeniu im Św. Ivo Helory- Patrona Prawników, pełniąc funkcję Członka Zarządu-Skarbnika.

Prywatnie Pan Maciej Drogoń interesuje się historią, lubi podróżować. Trenuje wspinaczkę, a w wolnym czasie uprawia trekking górski.


Krzysztof Kluzek - Członek Rady Nadzorczej

Magister inżynier mechanik, absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Ubezpieczeń. Wieloletni manager, członek rad nadzorczych, a także doradca i ekspert w zakresie zarządzania, bezpieczeństwa oraz rynku paliwowego.

Aktualnie prezes Zarządu spółek: DB SERVICE sp. z o.o. - zajmującej się hurtowym obrotem paliw oraz KLMR sp. z o.o. - świadczącej usługi doradztwa finansowego. W latach 2012-2015 dyrektor w Naftoserwis sp. z o.o. Wcześniej wiceprezes w Anciennete sp. z o.o., gdzie odpowiadał za stworzenie zespołu i pozyskanie finansowania przy budowie projektu technologiczno-medycznego. Związany był również z PGNiG Energia S.A., gdzie koordynował inwestycję podziemnego magazynu gazu w Wierzchowicach.

W latach 2008 –2010 pracował w Banku Ochrony Środowiska S.A. jako doradca prezesa Zarządu, a następnie jako dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa. W latach 2006-2008 doradzał zarządom spółek handlowych, m.in. Vistula S.A., Vis-Inwestycje S.A. oraz zasiadał w Radzie Nadzorczej EMC Instytut Medyczny S.A. Członek zarządu Koole sp. z o.o. (w latach 2005-2007), członek zarządu PKN Orlen S.A. (2004), wcześniej członek Rady Nadzorczej PKN Orlen S.A. (2002-2004).

Pan Krzysztof Kluzek w latach 2002-2003 był przewodniczącym Rady Dyrektorów litewskiej spółki ubezpieczeniowej UAB DK Lindra. Natomiast w latach 2001-2002 sprawował funkcję członka Zarządu PZU S.A.

W latach 1998-2000 był ekspertem oraz pełnomocnikiem Zarządu ds. inwestycji komercyjnych w PZU Development. W drugiej spółce z Grupy Kapitałowej PZU tj. Grupie Inwestycyjnej Centrum pracował w latach 1998-1999 jako konsultant ds. inwestycji. W latach 1990-1998 związany m.in. z Profus Management czy Tesa Telekomunikacyjna sp. z o.o.

Prywatnie Pan Krzysztof Kluzek interesuje się metodami rozwoju osobistego, alternatywnymi sposobami rozwiązywania konfliktów, wyścigami samochodowymi, a także uprawia jogging.

 

Monika Nowakowska - Członek Rady Nadzorczej

Pani Monika Nowakowska jest trzecią kobietą Polskiego Biznesu w 2011roku według rankingu Pulsu Biznesu oraz Absolwentka Roku Politechniki Częstochowskiej w 2011 roku. Ukończyła Wydział Zarządzania na Politechnice Częstochowskiej, Kierunek – Zarządzanie Przedsiębiorstwem, z tytułem magister, inżynier.

Monika Nowakowska specjalizuje się w restrukturyzacjach oraz optymalizacji firm różnych branż. Doświadczenie zdobywała w firmach należących do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które funkcjonują w obszarze: dystrybucji AGD (Duka Polska Sp. z o.o., Grupa Grass – Ravanson), art. sanitarnych (Grupa Grass – Imperial), kosmetyków (Miraculum S,A – dawna Grupa Kolastyna), chemii gospodarczej oraz art. higienicznych (Interchem S.A, Komplex-‐Torus Sp. z o.o, Kimberly Clark S.A). Zawodowo związana również z branżą dystrybucji prasy (Kolporter S.A), napojów, (Hoop S.A), art. spożywczych (Bobmark Int Sp. z o.o).

Od kilku lat ukierunkowana na prowadzenie restrukturyzacji rozwojowych, przebudowie modeli biznesowych i dopasowaniu ich do zmieniającego się otoczenia konkurencyjnego przy równoległej optymalizacji kosztów i poprawy efektywności. Obecnie Prezes Zarządu Miraculum S.A.

Prywatnie i zawodowo zaangażowana w wiele projektów oraz transakcji na rynku kapitałowym.

Maciej Brysławski - Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wyższej Oficerskiej Szkoły Lotniczej w Dęblinie. Przez wiele lat oficer sił powietrznych. Od 1993 roku prowadził własną działalność gospodarczą z zakresu doradztwa finansowego i ekonomicznego a także marketingu dla firm działających w Austrii – gdzie Pan Brysławski mieszka od lat 90-tych. W tym czasie Pan Brysławski odbył również szereg kursów z zakresu rozwoju osobistego i zarządzania, brał również udział w licznych seminariach finansowych oraz kursach brokerskich. Doświadczenie związane z funduszami zdobywał początkowo jako doradca dla firmy Quadriga Superfund ASSET MANAGEMENT (2003 rok) a później jako jej pracownik w Wiedniu. Pan Brysławski w 2004 roku koordynował projekt wprowadzenia funduszu inwestycyjnego Superfund na polski rynek finansowy. Podmiot ten uzyskał zezwolenie na działalność w 2005 roku. Od tego czasu Pan Brysławski był najpierw wiceprezesem, a w latach 2009-2012 prezesem Superfund TFI Polska. Od 2013 roku Pan Maciej Brysławski prowadzi własną działalność gospodarczą.

CARDA Pt Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Adam Koniuk - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 1994-1996 był Kierownikiem Zespołu Kredytów w PKO BP we Wrześni, następnie w latach 1996-1999 Dyrektorem Oddziału BZ WBK Słubice. W kolejnych latach był Dyrektorem Zarządzającym Swarzędzkiej Fabryki Mebli i Dyrektorem Przedstawicielstwa ERGO HESTIA Kalisz. W latach 2000-2006 pracował jako Dyrektor Biura Marketingu i PR, Dyrektor Makroregionu i Dyrektor Oddziału w TUiR WARTA i TUnŻ WARTA VITA w Kaliszu, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu i Warszawie. Następnie był Dyrektorem Zarządzającym w TEB Consulting i prezesem Zarządu TUW TUZ. W okresie 2008-2011 Pan Koniuk był członkiem Zarządu PTU Gothaer, odpowiedzialnym m.in. za proces definiowania i implementacji strategii rozwoju sprzedaży i produktów. Od 2012 roku Pan Adam Koniuk jest członkiem Rady Fundacji „Nadzieja Życia”.

Pan Adam Koniuk posiada wieloletnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu operacyjnym spółek prawa handlowego. Ma także doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem o rozproszonej strukturze.

Maciej Brysławski - Członek Rady Nadzorczej
Krzysztof Kluzek - Członek Rady Nadzorczej